Колишня дружина Віктора Павліка заявила, що може переїхати до залицяльника на фоні скандалу з квартирою

Нещодавно Лариса Созаєва, яка є колишньою дружиною відомого українського співака Віктора Павліка, повідомила прикру новину. Як виявилось, зірковий чоловік вирішив виселити її з квартири, придбаної у кредит. Через це у Мережі розгорівся справжній скандал між колишньою та теперішньою дружинами Павліка.

Насправді, Віктор не планував залишити Созаєву без даху над головою, а просто запропонував їй придбати менше житло. Наразі жінка проживає у 5-ти кімнатній квартирі в Києві. Після цих подій, Лариса заявила, що має де жити, та може переїхати до свого залицяльника, ім’я якого поки що не називає.

Як виявилось, таємничий чоловік з’явився в житті Созаєвої ще пів року тому. Одного дня, він просто постукав до неї у двері та вручив пакет суші. З цього моменту вони почали товаришувати, разом проводити час, відвідувати театр та ходити в кіно. Лариса наголошує, що нічого більшого між ними не було, проте, коли чоловік дізнався про цю неприємну ситуацію, одразу запропонував їй переїхати до себе.

Созаєва не відповіла, чи погодилась на пропозицію залицяльника. Однак запевнила своїх шанувальників в тому, що справжні чоловіки все ж таки існують, і вони здатні на героїчні вчинки.

Читайте також: Слава Камінська показала, як провела вихідний з дітьми та ексчоловіком


Не пропустіть