Трендові короткі стрижки без чубчика для жінок 40-50 років

Елегантний вік жінок зовсім не привід відмовлятися від створення стильного образу. Стилісти радять віддавати перевагу експериментам з короткими стрижками. Текстура волосся страших жінок з кожним роком погіршується, воно січеться, випадає. Модні стрижки на коротке волосся омолодять образ, надавши зачісці об’єму в зоні верхівки. Догляд за волоссям максимально спрощується, зате з’являється можливість створювати найрізноманітніші привабливі образи.

Піксі

Для створення стильного образу ультракоротка стрижка піксі – саме те, що потрібно. Жінки віком 40+ віддають їй перевагу за можливість виглядати свіжо і молодо без особливих зусиль. Стрижка виглядає зухвало але саме це і додає образу особливої пікантності. Відкрита шия виглядає досить спокусливо, а відсутність чубчика робить очі виразнішими. Така зачіска додасть жінці впевненості в собі і підніме самооцінку.

Короткий їжачок

Така стрижка, яка пасує як жінкам, так і чоловікам, не має вікових обмежень. Довжина волосся не повинна бути більше 3 см. Вкладати його взагалі не потрібно. Однак, дозволити собі таку стрижку може жінка з правильними рисами обличчя і ідеальною формою голови.

Цю стрижку краще робити шанувальницям спортивного стилю, спортсменкам, та й просто сміливим, впевненим в собі жінкам. Вона легко вписується в будь-який стиль одягу.

Ультракороткий каскад

Багатошаровий каскад займає лідируючі позиції в категорії коротких стрижок. Техніка її така, що короткі прядки виглядають нарочито нерівними і хаотичними, що додає образу динамізму та молодості. У верхівковій зоні зачісці надається додатковий об’єм, що робить шевелюру візуально густішою. Стрижка виглядає елегантно і лаконічно без будь-якого чубчика. За допомогою засобів для стайлінгу можна надати зачісці різної форми.

Андеркат

Екстравагантний стиль стрижки робить її вдалим вибором тільки для тих жінок, які звикли привертати до себе увагу. Дами віком 40-50 років візуально стають молодшими років на 5. У стрижці може бути присутнім філірування, що дає можливість робити її як на рідкому так і на густому волоссі.

Не кожна жінка 40-50 років ризикне робити дуже короткі стрижки. Однак, правильно підібраний до вашого типу обличчя короткий варіант зробить ваш образ молодшим і привабливішим.

Читайте також: Трендові подовжені стрижки на осінь 2021


Не пропустіть