Трендові стрижки з чубком на пряме волосся 2021

Жіноча стрижка – це головна деталь стильного образу. Навіть брендовий образ з ідеальним макіяжем буде виглядати безликим, якщо волосся вкладене в незрозумілу зачіску. Залежно від структури локонів підбирається ідеальна за формою стрижка. Сьогодні ми розповімо про пряме волосся, якому потрібно вибирати стрижки з об’ємом і чубчиком.

Подовжене каре з чубчиком

Стрижка каре – це легкий спосіб додати своєму образу витонченості. Жінки з будь-якою структурою волосся можуть вибрати елегантне каре. Для власниць прямих локонів підходять будь-які види стрижки, але для більшого об’єму варто вибрати подовжене каре з чубчиком.

Лаконічний і стильний образ з подовженим каре не буде позбавлений привабливості, але для цього потрібен модний прямий чубчик до брів. Завдяки чубку ви зможете додати своєму зовнішньому вигляду трішки загадковості, при цьому за рахунок форми стрижки прямі локони будуть виглядати розкішно і доглянуто.

Також власницям прямого і тонкого волосся можна розглянути градуйоване каре з чубчиком. Стрижка виглядає трохи химерно але, незважаючи на це, створює дуже елегантний і жіночний імідж.

Паж з чубчиком

Строга за формою і проста в укладанні стрижка паж дозволяє оновити свій образ і додати йому нотку шику. Ідеально паж виглядає на густих і прямих локонах. До пажу варто вибирати дугоподібний чубок, щоб отримати досконалу стрижку.

Стильна багатошаровість з чубчиком

Рідкі, тонкі і прямі локони можуть заграти новими фарбами і стати розкішною шевелюрою. Для цього достатньо вибрати стрижку з багатошаровістю. Найкраще вона виглядає на коротких або середніх локонах. Густа і виразна шевелюра повинна бути прикрашена модним чубчиком, наприклад, косим або чубчиком-шторкою.

Драбинка з чубчиком

Пряме волосся в чіткому і рівному зрізі виглядає дуже ефектно. Але, якщо шевелюрі не вистачає об’єму, то краще вибирати стрижки, в яких акцент робиться на різнорівневих пасмах. Драбинка досить проста стрижка, але за рахунок пасом біля обличчя, які підстрижені в різній довжині, візуально збільшується об’єм всієї шевелюри. Також стрижка має властивість коригувати овал, який буде виглядати більш струнким і подовженим. Чубчик в драбинці може бути абсолютно будь-яким, головне – підібрати його під параметри жінки.

Власниці прямих локонів завжди намагаються надати додаткового об’єму шевелюрі. Щоб це зробити, досить вибрати правильну стрижку. Також до стильної зачіски потрібно додати відповідний чубок.

Читайте також: Трендові зачіски лютого 2021: змінюйтесь щодня


Не пропустіть