Трендові стрижки з чубчиком для жінок 2021

Найпопулярнішими в 2021-2022 році будуть короткі стрижки з довгим чубчиком. За допомогою таких зачісок можна непомітно завуалювати недоліки зовнішності і додати образу нотку свіжості і привабливості.

За допомогою довгого чубчика можна легко адаптувати будь-яку зачіску під свою форму обличчя. У цьому сезоні фото модних журналів рясніють знаменитостями, які демонструють короткі стрижки з подовженим чубчиком. А, якщо придумати модну зачіску зі складною укладкою, можна надати образу особливого стилю і краси.

В цьому і наступному сезонах стилісти рекомендують вибирати жінкам короткі стрижки. Якщо є бажання стригти волосся коротко, це можна і потрібно робити. Головне, акцент робити на форму і довжину чубків.

Трендом наступного сезону буде косий подовжений чубчик. Великий плюс, що він підходить під будь-яку форму обличчя. Красиво і гармонійно виглядає на жінках будь-яких вікових категорій.

Стилісти рекомендують придивитися до таких стрижок, як піксі, боб і гарсон. Єдине, що слід враховувати – це чубчик досить великої довжини. Ваше завдання, це вибрати його правильну форму.

Вибір чубчика за формою обличчя

Для трикутної форми обличчя стилісти рекомендують зупинити свій вибір на чубку, який має рівний зріз. Він повинен прикривати одне око.

Тим, у кого широкі вилиці, варто звернути увагу на багатошарові подовжені чубчики.

Для овальної форми обличчя рекомендується вибирати рвані чубчики. Вони чудово приховають недоліки зовнішності, виділивши її переваги.

Подовжений чубчик приховує зморшки, має омолоджуючий ефект.

Не варто забувати, що модними тенденціями цього і наступного сезонів в зачісках є недбалість. Тому забудьте про прилизані та акуратні стрижки і чубчик. Додайте своєму образу нотку зухвалості.

Подовжений чубчик має безліч переваг:

  • він подовжує овал обличчя, що актуально для жінок з апетитними формами і пухкими щічками;
  • чубчик має особливість згладжувати грубі риси обличчя;
  • він підходить під будь-яку зачіску;
  • надає образу шарму, стилю та елегантності.

Стрижки з довгим чубчиком і укороченою потилицею

В цьому і наступному сезонах на піку популярності будуть стрижки з довгим чубчиком і укороченою потилицею. Стилісти пропонують дівчатам і жінкам більш популярні моделі. До них відносяться:

  • піксі;
  • укорочений боб;
  • каре на ніжці.

Не обов’язково використовувати класичні варіанти зачісок з довгим чубчиком. Тут ви можете проявити всю свою фантазію. Головне, щоб ваш образ виглядав красиво і гармонійно.

А розставити акценти в образі, зробити його красивим, стильним і привабливим також допоможуть різні види фарбування волосся.

Читайте також: Трендові варіанти коротких стрижок на осінь 2021


Не пропустіть