Трендові варіанти коротких стрижок на осінь 2021

Найчастіше, за довгим волоссям досить складно доглядати. Багато жінок мріють про локони, як у Рапунцель, але змушені відстригати своє ослаблене волосся в надії, що зможуть відростити більш здорове. А комусь просто подобаються короткі стрижки і більше підходять за стилем життя.

У будь-якому випадку, коротка стрижка здатна зробити образ більш свіжим і допоможе виглядати молодше.

Які стрижки будуть користуватися особливою популярність восени 2021?

Каре

Каре є однією з найулюбленіших коротких стрижок. Воно підходить до будь-якого типу обличчя і волосся. Можна експериментувати з різними видами укладок. Але зараз найпопулярніший варіант – це м’які накручені локони.

Подовжене каре

Багато жінок не наважуються відстригати волосся занадто коротко і вибирають подовжене каре. До того ж, волосся з такою стрижкою дуже легко вкладати.

Боб-каре

Це варіант стрижки каре, який можна найчастіше зустріти сьогодні. Відрізняється стрижка тим, що біля обличчя волосся довше, ніж на потилиці. Завдяки такому прийому шевелюра виглядає більш об’ємною, а обличчя – молодшим. Крім того, погляд відразу падає на відриту витончену жіночу шию.

Каре з чубком

Часто каре доповнюють чубчиком: прямим, асиметричним, подовженим, коротким. Якщо ви захочете таку зачіску, врахуйте, що вам буде потрібен додатковий час для його вкладання.

Асиметричне каре

Сміливим особам, які люблять яскраві експерименти, подобається асиметричне каре. Пасма можуть бути різної довжини справа і зліва, іноді виголюють скроню з одного боку. А деякі жінки створюють асиметрію за допомогою фарбування.

Піксі

Стрижка піксі виглядає дуже стильно але підійде далеко не всім. Добре виглядає вона на жінках з подовженим обличчям. Завдяки цій зачісці, погляд стає більш виразним і відкритим.

Гарсон

Простими словами, це стрижка “під хлопчика”. Вона дозволить додати в образ родзинки і швидко перевтілюватися: ви зможете бути трішки брутальною і зухвалою в джинсах або штанах і надзвичайно романтичною в сукнях і спідницях.

Сессон

Стрижка сесон виглядає свіжо і оригінально. Її характерною ознакою є чубчик, форма півкола, яка плавно переходить в основну довжину. Дуже підійде любителькам ретро-стилю.

Читайте також: Трендові варіанти фарбування волосся на осінь 2021: відтінки на будь-який смак і стиль


Не пропустіть