Лінда Євангеліста розповіла, чому покинула модельний бізнес

У 90-ті Лінда Євангеліста була однією з найуспішніших моделей поряд з Наомі Кемпбелл і Сінді Кроуфорд. Але, якщо про її зіркових колег ми періодично чуємо в ЗМІ, то Лінда вже доволі давно зникла з радарів. Як виявилося, вся справа в невдалих процедурах краси.

У своєму Instagram зірка написала великий пост під назвою «Правда, моя історія», в якому зізналася, що насправді завадило їй продовжити кар’єру.

«Сьогодні я зробила великий крок до виправлення помилки, від якої страждала і яку зберігала в собі більше п’яти років», – написала Євангеліста. «Моїм фоловерам, які задавалися питанням, чому я не працюю, поки кар’єра моїх однолітків процвітає, відповідаю: причина в тому, що я була сильно спотворена процедурою апаратної ліпосакції Zeltiq CoolSculpting, ефект від якої був прямо протилежний обіцяному».

«У мене розвинулася парадоксальна жирова гіперплазія, про ризик якої я не знала, перш ніж мені зробили процедури», – зізналася модель. Вона також заявила, що після невдалого перетворення почала страждати депресією і ненавидіти своє тіло. Зараз вона хоче побороти свій сором і вийти на публіку «з високо піднятою головою».

Нагадаємо, Лінда Євангеліста не з’являлася в великих рекламних кампаніях з 2015 року.

Читайте також: Катерина Осадча розсекретила зірку, яка вже 16 років відмовляє їй в інтерв’ю


Не пропустіть