Катерина Осадча розсекретила зірку, яка вже 16 років відмовляє їй в інтерв’ю

Відома телеведуча Катерина Осадча побудувала успішну кар’єру. Кожного разу вона бере інтерв’ю у великої кількості зірок українського шоу-бізнесу. Жінка перебуває у хороших стосунках з багатьма артиста. Однак, не так давно Катерина Осадча розсекретила зірку, яка вже 16 років відмовляє їй в інтерв’ю.

За словами телеведучої, цією зіркою є Ольга Фреймут. В Instagram-stories Катерина Осадча опублікувала її фото, прикріпивши посилання на особистий профіль. Жінка повідомила, що не розуміє, чому наставниця з етикету вже стільки часу відмовляється від інтерв’ю. Сама ж Ольга Фреймут ніяк не пояснила свою позицію.

Також Катерина Осадча розсекретила, як їй вдається бути такою успішною та цілеспрямованою. За словами жінки, перш за все потрібно не просто любити свою професію, а нею жити. А ще телеведуча рекомендує постійно розвиватись та самовдосконалюватись.

Фоловери були дуже здивовані, коли дізнались, що Ольга Фреймут вже 16 років відмовляє Осадчій в інтерв’ю. Також вони побажали мамі трьох дітей завжди залишатись такою позитивною та  успішною. За їхніми словами, Катерина Осадча справжній професіонал своєї справи.

Читайте також: Зірка серіалу “Слуга народу” Галина Безрук розлучається з чоловіком


Не пропустіть