Трендові стрижки після 50 років з прямим чубчиком: 14 ідей для оновлення образу

Для оновлення образу необхідно серйозно підійти до вибору стрижки, яка зможе омолодити і освіжити жінку віком 50+. Не зайвим буде і той факт, що грамотно підібрана стрижка візуально додає зачісці додаткового об’єму, роблячи її пишною і красивою. Жінки у віці вибирають найчастіше стрижки з чубчиками, які дозволяють приховати деякі недоліки шкіри або зморшки на лобі.

Піксі

Мабуть, ця стрижка з прямим чубчиком відноситься до розряду найбільш затребуваних стрижок для жінок елегантного віку. Структурована зачіска додає зовнішності динамізму і молодості, а подовжений або рваний чубчик прикрашає образ. Така зачіска добре виглядає на жінках з будь-яким типом обличчя та волоссям.

Боб

На прямому волоссі ідеально виглядає стрижка боб з косим чубчиком, яка надає образу жіночності та ніжності. М’які недбалі шари пасом, подовжених до лінії підборіддя, візуально подовжують овал обличчя, що не є зайвим для зрілої жінки.

Каре

Вибором багатьох жінок віком 50+ стає каре з прямим чубчиком. Ця стрижка має безліч варіацій, тому кожна жінка, в відповідності до свого типу обличчя обов’язково підбере для себе кращий варіант.

Каскад

Багатошаровий каскад для жінок віком 50+ є безпрограшним вибором. Вона чудово виглядає на будь-якому, навіть тонкому і рідкому волоссі, проста в укладанні. Крім того, прямі пасма завжди можна перетворити за допомогою плойки в красиві локони, і ваша зовнішність швидко зміниться.

Вік 50+ для жінок не є кордоном, коли можна не звертати уваги на свою зовнішність. У цьому віці жінці легше визначитися з вибором стрижки: експериментів з волоссям було багато. Грамотно підібрана стрижка з чубком зробить вас молодшими і привабливішими.

Читайте також: Трендові стрижки для жінок після 50 років: 11 модних ідей


Не пропустіть