Кім Кардаш’ян і Каньє Вест намагаються врятувати свою сім’ю

Теледіва Кім Кардаш’ян подала на розлучення зі своїм чоловіком, репером Каньє Вестом, в лютому цього року. У розпал шлюборозлучного процесу 40-річну зірку реаліті-шоу кілька разів бачили в компанії 44-річного артиста.

Інсайдери говорять про те, що Каньє і Кім в справі про розірвання шлюбу натиснули на паузу. Адже незважаючи ні на що, у них четверо дітей, і вони повинні виховувати їх разом.

Як повідомило джерело з оточення пари тижневику Us Weekly, незважаючи на те, що вони не разом, Уест «все ще з Кім»: «Вони не разом. Їхні стосунки більше робочі або дружні, адже вони все-таки батьки».

Інсайдер додав, що Кардаш’ян «продовжить і далі брати участь в проектах Каньє, а той в свою чергу допомагатиме Кім в її роботі».

Однак інше джерело, навпаки, повідомляє, що Вест розраховує на більшу близькість в їх відносинах: «Каньє хоче повернутися до Кім, він бачить їх разом і хоче, щоб це стало реальністю. Він намагається знову повернути її прихильність, і, схоже, це працює! ».

Нагадаємо, що Кім Кардаш’ян, незважаючи на шлюборозлучний процес, активно підтримує Каньє Веста в його проектах. Вона бере участь в рекламній кампанії нового альбому репера Donda, відвідує концерти. Навіть вийшла на сцену у весільній сукні на презентації платівки в рідному місті Каньє, а він в свою чергу публічно зізнався в любові Кім і їхнім дітям. У той же час Вест зовсім недавно відписався від Кардаш’ян в соціальних мережах. Але днями пару помітили на романтичному побаченні в ресторані.

Які все-таки відносини зараз пов’язують Кім Кардаш’ян і Каньє Веста, поки залишається неясним. Деякі експерти вважають, що інтриги навколо розлучення лише підвищують рейтинги пари, і можуть бути чудово спланованою PR-кампанією.

Читайте також: Зірка серіалу “Пес” Михайло Жонін потрапив у ДТП


Не пропустіть