Трендові стрижки для жінок після 50 років: 11 модних ідей

Всі модниці знають, що омолодити образ можна за допомогою грамотно підібраної стрижки і кольору волосся. Біляві красуні з віком виглядають дещо молодше за своїх ровесниць, що мають темне волосся. Дрібні зморшки не такі помітні на тлі світлого образу.

Вибір правильної стрижки, дозволяє створювати приголомшливі луки жінкам віком 50+.

Подовжене каре

Стильно виглядає на жінках старшого віку каре подовженої форми без чубчика. Пасма, що знаходяться біля обличчя і обрамляють його, надають образу стильного вигляду.

Ефектно виглядає трендовий варіант каре з асиметрією. Для жінок з різним типом обличчя майстри підбирають індивідуально свій варіант, який надає їм шарму і привабливості.

Боб-каре без чубчика

Ця стрижка підходить як власницям прямого, так і хвилястого волосся. Вона не вимагає складного укладання, а виглядає на вікових дамах чудово і доволі легко. З будь-якого ракурсу ця зачіска виглядає чудово, допомагаючи коригувати овал обличчя, який з віком стає нечітким.

Каскад

Безпрограшним вибором зачіски для жінок віку 50+ стає багатошарова стрижка каскад без чубчика. «Розумні» шари надають неймовірно красивого додаткового об’єму. Універсальність стрижки характеризується тим, що вона чудово виглядає і на густому, і на рідкому волоссі, омолоджує і освіжає образ.

Піксі

Для тонкого та прямого волосся піксі є порятунком образу. Техніка стрижки така, що створює чудову текстуру волосся. Креативна стрижка знаходить все більше прихильниць завдяки простоті догляду та ефекту омолодження образу.

Стилісти пропонують жінкам віком після 50 років безліч різноманітних стрижок. Експериментуючи зі зміною іміджу, дами створюють неповторні образи.

Читайте також: Асиметрична стрижка піксі – трендові ідеї 2021


Не пропустіть