Солістка гурту Go_A відверто розповіла про складні стосунки з мамою

Катерина Павленко, яка є солісткою відомого українського гурту Go_A, виглядає дуже успішною та впевненою на сцені. Проте, як виявилось, у особистому житті жінки не все складається настільки добре. Так, Катерина вирішила розповісти усю правду про свої стосунки з рідними.

Як виявилось, у Павленко доволі складні стосунки з мамою. Жінка навіть не привітала її коли вони з гуртом успішно виступили на  “Євробаченні-2021”. Більше того, вона навіть не була серед тих людей, які зустрічали Go_A в аеропорту після пісенного конкурсу.

Катерина зазначає, що у дитинстві у неї з мамою були чудові стосунки. Теперішнє ставлення пов’язане з тим, що вона дуже рано покинула батьківський дім. У 18 років співачка стала незалежною та почала власне життя. Таким чином, мама з донькою дещо віддалилися одна від одної. Проте, вони досі спілкуються, часто зідзвонюються по телефону та інколи мати приїжджає у гості до співачки. Павленко пояснила, що їй доволі важко спілкуватися з людиною, яка практично нічого не знає про її життя. А причиною усіх негараздів називає свої образи.

Катерина також пояснила, що не хоче змінювати щось у своїх стосунках з мамою. Але у своїй власній майбутній сім’ї вона хоче бачити зовсім інакшу модель поведінки. Їй дуже подобаються щасливі родини, і вона намагатиметься створити саме таку.

Крім цього, співачка зізналася, що практично не спілкується зі своїми родичами, хоча й не має до них жодних претензій. Інколи дехто з рідні передає їй вітання, і цього цілком достатньо. Катерина розповіла, що вдячна своєму життю за те, ким вона є тепер. Вона вважає себе сильною жінкою та несприятливою до зовнішніх подразників.

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко відверто розповіла про свою орієнтацію


Не пропустіть