Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко відверто розповіла про свою орієнтацію

Знаменита українська артистка Катерина Павленко часто дає інтерв’ю, в яких ділиться подробицями особистого життя. На цей раз зірка вирішила відверто поговорити про свою орієнтацію. Зізнання жінка зробила у програмі “Слава +”.

Катерина Павленко розсекретила, що довгий час ходили чутки про її нетрадиційну орієнтацію. Однак, такі слова солістка гурту “Go_A” заперечує.

Виконавиця зізналась, що ніколи не перебувала у стосунках з жінками. Однак, вони неодноразово проявляли інтерес до зірки. Катерина Павленко старається не зациклюватись на таких ситуаціях й не звертати увагу на надмірний жіночий інтерес.

Співачка зізналась, що їй завжди подобались чоловіки. А ще Катерина Павленко розсекретила, яким повинен бути її майбутній партнер. За словами виконавиці, перш за все чоловік зобов’язаний розуміти свою кохану та постійно її підтримувати.

Солістка гурту “Go_A” зізналась, що всі стосунки, які в неї були, завжди розпочинались з дружби. Артистка ніколи не закохується з першого погляду.

Вона пильно придивляється до свого можливого партнера й робить відповідні висновки. Якщо Катерині Павленко некомфортно перебувати поруч з чоловіком, то вона відверто про це йому говорить.

Читайте також: Ірина Білик розповіла, яку умову поставила ексчоловіку під час розлучення


Не пропустіть