Бойфренд Анни Трінчер показав, як патрульні витягли його з елітної автівки й поклали обличчям до асфальту

Не так давно бойфренд Анни Трінчер неабияк збентежив мережу своїм новим роликом. Хлопець показав, як патрульні витягли його з власної автівки й поклали обличчям до асфальту.

Скандальне відео блогер опублікував на сторінці в Instagram. За словами хлопця, ролик зняли перехожі, які в той момент стали свідками неприємного інциденту.

Також Олександр Волошин показав величезні синці на своєму тілі. За словами блогера, побої він отримав саме від патрульних. А ще в хлопця серйозні проблеми з плечем. Сердитий та обурений бойфренд Анни Трінчер вже встиг зняти побої та написати заяву в поліцію.

Причину такого жахливого інциденту хлопець не розсекречує. Однак, він планує розібратись в цій ситуації до кінця. Також інцидент з патрульними прокоментувала Анна Трінчер.

За словами артистки, вона дуже злякалась, коли підписники надіслали їй скандальне відео. Дівчина підтримує свого коханого й висловлює величезне задоволення. А ще Анна Трінчер впевнена, що в цій ситуації обов’язково потрібно покарати винних.

Велика кількість фоловерів теж відразу прокоментувала ролик Олександра Волошина. Вони засипали хлопця запитаннями та підтримали добрим словом. Однак, блогер поки що ніяк не коментує цей інцидент.


Читайте також: Alyona Alyona показала, який вигляд мала до популярності


Не пропустіть