Alyona Alyona показала, який вигляд мала до популярності

Відома реперка Alyona Alyona вирішила пригадати, який вигляд мала до популярності. Зірка українського шоу-бізнесу поділилась рідкісними знімками й розповіла про своє минуле життя.

В Instagram-stories артистка запостила кадр, на якому позує в незвичному вбранні та з чубчиком. Alyona Alyona розсекретила, що колись постійно купувала одяг на секонд-хенді. Проте, реперка одягалась там не через фінансові труднощі.

Вона повідомила, що на ринку був надто мізерний вибір, щоб купити щось красиве. Alyona Alyona не подобалось таке вбрання, адже в ньому виконавиця відчувала себе 35-річною жінкою.

На архівному фото зірка позує у широких джинсах, смугастій кофті та жилетці блакитного кольору. Вона демонструє милу усмішку, заховавши руки у кишені.

Колись в Alyona Alyona було волосся середньої довжини. А ще зірка ходила з чубчиком. Наразі імідж артистки дуже змінився. Реперка більше не купує одяг на секонд-хендах, а із задоволенням одягається у стильних магазинах.

Фоловери дуже здивувались, коли побачили архівне фото Alyona Alyona. Вони ледве впізнали на світлині відому артистку. А ще не так давно реперка засвітила обличчя свого бойфренда.

Читайте також: Alyona Alyona вперше засвітила обличчя свого бойфренда


Не пропустіть