Тіна Кароль розповіла, як виховує сина

Відома виконавиця Тіна Кароль вирішила розповісти, в яких стосунках перебуває з 12-річним сином Веніаміном. З ним артистка бачиться дуже рідко, адже хлопчик навчається за кордоном.

У програмі “Життя відомих людей” Тіна Кароль розповіла, як виховує сина. За словами зірки, вона завжди старається бути з ним лагідною та доброю.

Проте, інколи зіркова мама занадто вимоглива. Вона вчить Веніаміна бути самостійним та вміти відповідати за свої вчинки. Також Тіна Кароль старається розширити його світогляд й надолужити втрачений час. Артистка заявила, що зараз її син перебуває в такому віці, коли його цікавить абсолютно все.

Жінка дуже щаслива, що побудувала з Веніаміном довірливі стосунки. За словами зірки, в її сина ніколи немає ніяких секретів. Хлопчик ділиться з мамою своїми думками, поглядами на життя та мріями.

Тіна Кароль завжди підтримує свого сина. Коли він приїжджає додому на канікули, то артистка відразу відправляється з хлопчиком на відпочинок. Виконавиця хоче якнайбільше часу проводити з сином, адже вона дуже рідко з ним бачиться.

Читайте також: Чоловік Ольги Сумської вперше розповів, як 28 років тому подружжя втратило сина


Не пропустіть