Alyona Alyona вперше засвітила обличчя свого бойфренда

Популярна реперка Alyona Alyona нещодавно оголосила про нові стосунки. Обранця зірки звати Денис. Проте, артистка довгий час приховувала його обличчя. Alyona Alyona не хотіла розсекречувати, хто саме є її бойфрендом.

Проте, не так давно реперка приємно здивувала своїх фанів. Вона вперше показала коханого, з’явившись з ним у публічному місці.
Разом з Денисом зірка прийшла на церемонію National Bloggers Awards.

Саме там багато хто дізнався про нового обранця Alyona Alyona. В інтерв’ю програми “Життя відомих людей” реперка відповіла на декілька запитань й показала свого коханого. Обранець артистки з’явився у стильному вбранні. Він одягнув білу кофту з принтом, доповнивши образ головним убором.

В інтерв’ю Alyona Alyona розсекретила, що вперше за всі свої стосунки переїхала до хлопця. За словами зірки, раніше її обранці жили в неї. Реперка повідомила, що спочатку їй було дуже складно. Однак, Alyona Alyona неабияк пощастило з коханим. Денис постійно допомагає артистці, підтримує її та проводить з нею багато часу.

А ще не так давно Alyona Alyona розповіла, яким бачить весілля зі своїм коханим. За словами реперки, вона не хоче влаштовувати розкішного застілля, а планує відправитись з обранцем на відпочинок в іншу країну.

Читайте також: Анастасія Приходько пригадала, як хворіла анорексією


Не пропустіть