47-річна кохана Фагота назвала справжню причину, чому в них немає дітей

Кохана відомого співака Фагота вирішила назвати справжню причину, чому в них досі немає дітей. Відвертими подробицями Ольга Невроцька поділилась в новому інтерв’ю.

Артист ще раніше заявляв, що його дружина має серйозні проблеми зі здоров’ям, тому не може завагітніти. Проте, жінка зізналась, що це не єдина причина, чому в них немає дітей.

47-річна Ольга Невроцька зізналась, що ніколи не хотіла бути мамою. За словами зірки, це надто велика відповідальність. Жінка не готова пожертвувати своїм здоров’я, фігурою та кар’єрою заради народження дитини.

Ольга Невроцька розсекретила, що в неї зовсім немає материнського інстинкту. Дизайнерка не вважає свою позицію неправильною чи поганою.

Вона впевнена, що кожна жінка самостійно вирішує, чи народжувати їй, чи ні. Фагот спочатку не підтримував таку ідею своєї дружини. Однак, Ольга Невроцька рішуче заявила, що мамою ставати не збирається.

Також вона підтвердила слова коханого щодо свого здоров’я. Жінка дійсно має проблеми з гормонами й щитоподібною залозою.

Фани дуже здивувались, коли почули правдиве зізнання Ольги Невроцької. Багато хто не погодився зі словами жінки. На думку фоловерів, діти – це найбільше щастя в житті.

Читайте також: Чоловік Ольги Сумської вперше розповів, як 28 років тому подружжя втратило сина


Не пропустіть