Ірина Білик розповіла, яку умову поставила ексчоловіку під час розлучення

Не так давно Народна артистка України Ірина Білик розлучилась з чоловіком. Знаменитість повідомила, що залишилась з Асланом Ахмадовим у дружніх стосунках.

Нещодавно жінка розсекретила, що перед розлученням поставила екскоханому умову. Ірина Білик пообіцяла Аслану Ахмадову не влаштовувати скандал, а мирно й спокійно розлучитись. Проте, артистка попросила в чоловіка зробити разом щось красиве.

Екскоханий співачки погодився з нею й зняв для Ірини Білик кліп. Також в колишнього подружжя є спільний син, якого звати Табріз. Коли Аслан Ахмадов переїхав до Росії, то артистка неабияк обурилась. Вона довгий час сподівалась, що чоловік змінить свою думку й повернеться до сім’ї. Однак, цього не сталося.

Аслан Ахмадов відразу погодився виконати умову співачки. Він не хотів, що між екскоханими був скандал, тому зняв для Ірини Білик красивий кліп. Такими подробицями зірка українського шоу-бізнесу поділилась у програмі “Ранок з Інтером”.

Також жінка зізналась, що не тримає зла на колишнього чоловіка. Вона давно відпустила всі образи та ще більше присвятила себе кар’єрі.

Читайте також: Чоловік Ольги Сумської вперше розповів, як 28 років тому подружжя втратило сина


Не пропустіть