Відома акторка Єлизавета Зайцева вперше розповіла про ексчоловіка-аб’юзера

Популярна українська акторка Єлизавета Зайцева вперше за довгий час наважилась відверто розповісти про ексчоловіка-аб’юзера. Вражаючими подробицями вона поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

За словами Єлизавети Зайцевої, у токсичних стосунках вона пробула аж п’ять років. Лише минулої осені жінка вирішила піти від свого чоловіка.

Акторка розповіла, що з екскоханим познайомилась після зйомок фільму “Клан ювелірів”. Пара одружилась через три роки після знайомства. Однак, подружнє життя перетворилось на справжнє пекло.

Чоловік Єлизавети Зайцевої постійно її принижував та бив. Він завжди контролював свою дружину й забороняв акторці спілкуватись з подругами.

П’ять років жінка терпіла приниження свого чоловіка. Лише минулої осені вона зібрала речі й втекла від аб’юзера. Також Єлизавета розповіла, що колишній чоловік ще довго її переслідував.

За словами акторки, вона ще досі офіційно не розлучена з чоловіком. Також триває процес поділу майна. Однак, серце 27-річної Єлизавети вже зайняте. Вона перебуває у стосунках з чоловіком, якого звати Олександр.

З новим обранцем жінка познайомилась завдяки зйомкам серіалу “Люся інтерн”. Пара зустрічається вже півроку. Однак, разом закохані поки що не живуть.

Читайте також: Чоловік Ольги Сумської вперше розповів, як 28 років тому подружжя втратило сина


Не пропустіть