Катерина Осадча показала, як годує маленького сина грудьми

Українська телеведуча Катерина Осадча дуже пишається, що стала багатодітною мамою. Жінка чудово поєднує виховання малюка з кар’єрою та насолоджується материнством.

Не так давно ведуча “Світського життя” продемонструвала, як годує сина грудьми. Новим кадром жінка поділилась в Instagram-stories. Перед камерою Катерина Осадча постала у гримерці.

Жінка сидить перед камерою та тримає на руках маленького сина. Телеведуча зовсім не соромиться демонструвати, як годує грудьми малюка. Їй чудово вдається поєднувати материнство з кар’єрою.

Катерина Осадча позує у домашньому образі. Поки їй роблять макіяж, щаслива мама насолоджується часом, проведеним з сином. Ведуча програми “Світське життя” неймовірно щаслива, що в її сім’ї з’явився ще один малюк. Катерина Осадча не лише успішна телеведуча, а чудова мама та дружина.

Нову світлину зірки українського шоу-бізнесу вподобала величезна кількість шанувальників. Вони засипали щасливу маму приємними словами й побажали їй завжди бути такою усміхненою. А ще фани попросили жінку частіше публікувати фото з маленьким сином.

Читайте також: Даша Астаф’єва потішила фанів пікантними знімками, похизувавшись пишним бюстом


Не пропустіть