Трендові стрижки після 40 років на довге волосся: 10 стильних способів укладання

Після 40 років у жінок настає той самий вік, коли вони точно знають, що їм пасує, а чого слід уникати. Вони вже знають стрижку та колір волосся, які їм ідеально підходять. Але, при цьому, все одно деколи хочеться змін – тут на допомогу прийдуть різноманітні варіанти укладання. У цій статті ми поговоримо про те, як можна стильно вкласти стрижки на довге волосся.

Укладка для каскаду для жінок 40+

Найпростіший спосіб укладання цієї багаторівневої стрижки – нанести трішки мусу або пінки на корінці волосся, підняти їх руками і злегка наїжачити. Цікавий варіант зачіски виходить, якщо нижні пасма завити в локони, а чубок залишити прямим або трішки рваним.

Як можна вкласти довгу стрижку «Шеггі»

Недбалі і легкі локони стрижки «Шеггі» після 40 років краще вкладати після миття, щоб не було ефекту недоглянутості. Нанесіть мус на вологі пасма, нахиліть голову вперед і розправте волосся. Сушіть його, притискаючи до голови. Далі розітріть краплю воску між пальцями, текстуруйте локони і зафіксуйте кінчики.

Вкладання драбинки у віці після 40

Розділіть вологе волосся на великі пасма, нанесіть на кожне мус, закрутіть в тугий джгут і просушіть за допомогою стайлера. Вийдуть невимушені але, разом з тим, чіткі локони для стильного образу. Якщо волосся кучеряве, то стайлер не знадобиться – буде достатньо вкласти локони за допомогою пальців. На прямому або злегка хвилястому волоссі буде красиво виглядати зачіска з закрученими назовні кінчиками. Отримати їх допоможе кругла щітка, фен і гель для волосся середньої або сильної фіксації.

Модні стрижки будуть виглядати ще привабливіше після правильно обраного укладання. У зрілому віці не варто заливати довге волосся лаком – дайте локонам більше свободи і експресії.

Читайте також: Трендові стрижки для жінок після 40 років з рваним чубчиком: 14 безпрограшних варіантів


Не пропустіть