Трендові стрижки для жінок після 40 років з рваним чубчиком: 14 безпрограшних варіантів

Хто з жінок не мріє про таку стрижку, яка додасть образу молодості і динамізму, і не потребує багато часу на укладку? Саме такими властивостями володіють стрижки з рваним чубчиком. Жінки віку 40+ віддають перевагу таким варіантам, незалежно від довжини і структури волосся. Рвані чубчики роблять зачіску візуально пишнішою, додаючи їй додаткового об’єму.

Каре з рваним чубчиком

Розкішно і елегантно виглядають жінки зі стрижкою каре з рваним чубчиком. Така зачіска додає робить ваш зовнішній вигляд ідеальним, підкреслює індивідуальність, освіжає і омолоджує образ. Нерівності країв чубчика дозволяють не витрачати на її укладку багато часу. Достатньо кількох помахів гребінця і ви вже чудово і стильно виглядаєте.

Боб з рваним косим чубчиком

Протягом ряду років стрижка боб з рваним чубчиком найбільш затребувана серед дам елегантного віку. Вона універсальна, завдяки безлічі варіацій її створення, тому підходить жінкам з будь-яким типом обличчя і структурою волосся. Найбільш ефектно виглядає така зачіска з косим рваним чубчиком, який маскує вікові дефекти шкіри і акцентує увагу на собі.

Піксі з рваним чубчиком

Коротка стрижка піксі надає жіночому образу моложавості та динамізму. Трендовий рвана чубчик тільки підсилює ефект омолодження. Довгі рвані чубчики, зачесані набік, надають образу своєрідного шарму і привертають увагу оточуючих.

Стрижки з рваним чубчиком – безпрограшний вибір жінок віком 40+. Вони особливо гарно виглядаюють на короткому і середньому волоссі, надаючи образу легкості та елегантності, не вимагаючи салонного догляду. Експерименти зі зміною іміджу завжди виправдані, вони дозволять вам підібрати ідеальну стрижку, яка додасть вам привабливості.

Читайте також: Модні стрижки з яскравим дизайном для любительок сміливих експериментів


Не пропустіть