Модні стрижки з яскравим дизайном для любительок сміливих експериментів

Пропонуємо вашій увазі трендові стрижки з цікавим, яскравим дизайном. Залишайтеся з нами, і ви дізнаєтеся, який колір волосся допоможе вам «розкрити» свою жіночність і індивідуальність в цьому сезоні.

Перед вами наочний приклад колоритного фарбування, в якому присутні відразу кілька актуальних відтінків, а саме «полуничний блонд» і «бризки шампанського». Завдяки цим дивовижним відтінкам, навіть класична стрижка «каре-боб» виглядає якось інакше.

Стрижка «каре» з рівним зрізом в цьому варіанті має холодне срібне полотно і незвичайної краси синьо-бузкові відблиски. Чим тонші пасма в фарбуванні, тим максимально гармонійно воно виглядає.

Урізноманітнити і «оживити» однотонний чорний колір волосся допоможе тонке мелірування у відтінку «холодний попіл». Щоб виглядати молодше і сучасніше, основний акцент краще робити на пасма розташовані біля обличчя.

Максимально ніжне бузкове забарвлення зараз перед вами. Цей колір підійде для будь-якої довжини волосся. Не важливо, яку стрижку ви оберете, незвичайний відтінок доречно доповнить собою будь-який сучасний тренд.

Вогняно-помаранчеві відблиски ідеально підійдуть для срібних блондинок.

Однотонний платиновий блонд від самих коренів чудово підійде жінкам з ефектними стрижами «каре» або «каре-боб», колористи пропонують урізноманітнити їх контрастними кінчиками. Придивіться до темно-синіх, фіолетових або ж бузкових кольорів. Чим рівнішою буде смуга фарбування, тим актуальнішим в цілому вийде ваш образ.

Освітлені дочиста, кілька пасом біля обличчя і рівна світла смуга, що проходить по кінцях зачіски – це фарбування точно призначене для ризикованих осіб, які з великим інтересом йдуть на експерименти зі своїм волоссям.

Знову ми бачимо коротку стрижку «каре» з рівним чубчиком в актуальному платиновому кольорі. Головною родзинкою цього тандему є неоново-лимонні тонкі пасма волосся. З таким кольором шевелюри ви точно не залишитеся непоміченою.

Яскравий чубчик буде чудово перегукуватися, як з довгими, так і короткими варіантами стрижок.

Зверніть увагу на гранично помітні: червоні, жовті, а також помаранчеві кольори у фарбуванні, саме вони набирають все більших і більших обертів в сучасній індустрії краси.

Фарбування на пів голови вже давно заявило про себе.

Який варіант яскравого і незвичайного фарбування ви хотіли б повторити? Або ж ви все ще побоюєтеся настільки кардинальних змін в своєму іміджі?

Читайте також: Трендові стрижки для жінок після 40 років на коротке волосся: 11 привабливих ідей


Не пропустіть