Манікюр в стилі мінімалізм – трендові варіанти на осінь 2021

Довгі нігті-стилети, об’ємний дизайн і стрази – всі ці прийоми безнадійно застаріли. Сьогодні панує тренд на природність і натуральність, які не могли залишити поза увагою сферу манікюру. І це дуже добре, якщо ви не юна модниця, а солідна жінка у віці «за …», не будемо уточнювати цифру, адже виховані люди не ставлять запитань про вік жінкам.

Мінімалізм в манікюрі і його головна особливість

Багато хто вважає, що мінімалізм – це простота і сірість. У японській філософії мінімалізм – це прагнення до досконалості, за допомогою позбавлення від всього непотрібного і наносного. Ніякої химерності деталей, ніякого пафосу і снобізму. Все повинно бути максимально лаконічно, якісно і свіжо.

Основні кольори «мінімалістичного» манікюру – це всі відтінки бежевого і білий. Рідше використовуються сірий і чорний. На третьому місці за популярністю природні кольори – теракотовий, пшеничний, свіжої трави тощо.

У мінімалізмі використовуються не найяскравіші, швидше вибілені, кольори і відтінки. Цей стиль передбачає використання спокійних, які не помітних тонів. А яскраві лаки можуть бути використані для розміщення акцентів.

Тобто, в цілому, мінімалістичний манікюр – це прозора або нюдова основа, непомітний дизайн з яскравим акцентом або без нього. Яскравим прикладом класичного манікюру є класичний френч або французький манікюр.

Крім того, в мінімалістичному стилі використовується матове покриття. Воно виглядає природно, якщо підібрати нюдовий відтінок лаку.

Що стосується дизайну, то використовуються, в основному, рослинні мотиви, причому на 1-2 пальцях не більше.

А ось до якості обробки нігтів і кутикули вимоги жорсткі, адже, як ми говорили спочатку, мінімалізм – це прагнення до ідеалу.

Приклади мінімалістичного манікюру на осінь 2021

Наведемо кілька прикладів вдалого манікюру в мінімалістичному стилі:

Такий варіант обов’язково сподобається цінителям стилю, тим, хто любить музику. Основне покриття нігтів – білого кольору. На великому пальці правої руки зображений скрипічний ключ, а на безіменному на іншій руці – нота. Малюнки нанесені чорним лаком.

Ефектний манікюр. Нігті моделі покриті лаком відтінку нюд. А на мізинцях – білим. Малюнки у вигляді цяток, кіл і ліній виконані вручну з використанням лаків чорного, білого і оранжевого кольорів.

Дуже простий манікюр на кожен день. Такий найпростіший дизайн впишеться навіть в строгий дрес-код. Нігтьові пластини покриті бежево-рожевим лаком, дизайн являє собою вертикальні тонкі і короткі смужки, нанесені точно по центру нігтя.

Любительки стразів можуть не переживати і робити звичний манікюр в рожево-бежевих тонах. Нігті на двох пальцях обох рук (середньому і безіменному) прикрашені двома невеликими стразами, приклеєними один над іншим.

Ефектний «місячний» манікюр є своєрідною реплікою класичного френча. Основний тон покриття – ніжно-персиковий. Лунки покриті «золотим» лаком.

У цьому прикладі нігті так само покриті двома видами лаку – рожевим і білим. Разовий відтінок використаний на 2 пальцях, білий – на трьох. В якості декору використані фольговані наклейки, якими прикрашають кілька нігтів.

Мінімалістичний, але вельми оригінальний варіант манікюру з використанням чорного матового і глянцевого бежевого лаку. На нігтях, які покриті бежевим лаком, виконані невеликі і дуже незвичайні малюнки.

Дуже простий і ніжний манікюр з використанням квіткових мотивів. Основний тон покриття – світлий, бежево-рожевий. Для прикраси використані зображення волошок – наклейки.

Цей варіант дизайну сподобається тим, сто сумує за гострим нігтям-стилетами. Основний тон покриття – рожевий. На кожному пальці чорним лаком намальований трикутник, вістря якого направлено до краю нігтьової пластинки, що відростає.

Весільний мінімалістичний манікюр з покриттям білого кольору і милим, скромним дизайном на нігті безіменного пальця.

Читайте також: Модний осінній манікюр 2021


Не пропустіть