Трендові стрижки для жінок після 40 років на коротке волосся: 11 привабливих ідей

Правильно підібрана стрижка може зробити жінку молодшою та привабливішою. Після 40 років багато представниць прекрасної статі віддають перевагу коротким стрижкам. Укладання такої зачіски не вимагає багато часу, а доглядати за волоссям доволі легко. Які короткі стрижки популярні серед жінок в цьому віці?

Піксі

Багатьом жінкам пасує піксі. Плюсів у трендової стрижки багато, тому її називають оптимальним варіантом для елегантних сучасних леді після 40 років. Найдовше волосся знаходиться на маківці. Створюється природний об’єм, який зберігається надовго . Шия залишається відкритою, але здається тоншою і довшою, ніж є насправді. Зморшки і дефекти шкіри на лобі можна непомітно приховати косим або рваним чубчиком.

Боб

Стрижка покращує образ за допомогою красиво обрамлених пасом біля обличчя. Вона підкреслює виразність очей і ховає природні вікові зміни. Волосся виглядає міцним і здоровим, посічені кінчики прибираються. Образ освіжається, жінка виглядає молодшою. Розкривається внутрішня індивідуальність.

Гарсон

Це фаворит тих, хто хоче змінити імідж і візуально позбутися кількох років. Гарсон на коротке волосся дарує йому життєву силу. Коротке волосся по всій голові невибагливе в укладанні. Достатньо мити голову кілька разів на тиждень і не лягати спати з мокрим волоссям. Для додання більш акуратного вигляду замість прасування, яке псує волосся, рекомендовано використовувати стайлінгові засоби.

Жінки після 40 років набувають особливого шарму. Зникає дівоча наївність, але вони як і раніше красиві і енергійні. Від них віє елегантністю. Стрижки з цієї добірки допомагають створювати доглянутий образи. Їх слід оновлювати 1-2 рази на місяць.

Читайте також: Модні стрижки осені 2021: 10 головних трендів, які варто знати


Не пропустіть