Трендові стрижки на зиму 2022: 7 стильних ідей

Волосся – це найкращий варіант для експериментів. Воно швидко росте, легко відновлюэться і готове до всіх ваших божевільних ідей! Якщо ви не знайшли ту саму ідеальну ідею для стрижки в салоні, не хвилюйтеся. Ми зібрали для вас кілька найкрутіших стрижок, які будуть у тренді цієї зими.

Відрослий чубчик

Ні, це не зачіска “я забула вчасно сходити в салон”, а модна стрижка, що підкорила всіх на показі Celine. Вона круто виглядатиме і на довгому волоссі, і на каре.

У стилі Джейн Біркін

Гучне повернення цієї стильної стрижки! Для її укладання не потрібно багато часу, засобів для укладки та додаткового догляду. Ідеально ж?

Під хлопчика

Стильна та зухвала: стрижа boy haircut зведе з розуму кожну модну жынку. А головне — всі подумають, що ви повернулися з показу Dior.

Рівний чубчик

Класичний прямий чубчик ніколи не вийде з моди і буде дуже популярним цієї зими! Вона чудово доповнить будь-який образ і ідеально підійде жінкам із овальним обличчям.

Недбалий боб

Стильний варіант для сміливихжінок. Ця незвичайна коротка стрижка додасть недбалості у ваш образ і дозволить експериментувати з укладанням щодня.

Прямий зріз

Ура! Якщо й вам вже набридли драбинки та каскад, тріумфуйте: рівний зріз знову на піку моди. Повторіть таку стрижку на своєму волоссі, і ви відразу відчуєте легкість і свободу.

Вітер у волоссі

Ми всі втомлюємося від робочих буднів, гори роботи та строгого дрес-коду. Можна легко урізноманітнити діловий стиль ніжною, стильною але дуже безтурботною зачіскою.

Читайте також: Трендові багатошарові стрижки на коротке волосся 2022: модні ідеї для стильних жінок


Не пропустіть