Світлана Тарабарова показала, як разом з сім’єю раділа першому снігу

Відома українська виконавиця Світлана Тарабарова часто тішить фоловерів зворушливими роликами. Разом з коханим вона виховує двох дітей, тому постійно ділиться сімейними світлинами.

На цей раз Світлана Тарабарова показала, як з дітьми та чоловіком раділа першому снігу. Співачка зняла чудовий ролик під час вечірньої прогулянки. Його жінка запостила на сторінці в Instagram.

Перед камерою сім’я співачки постала недалеко від свого будинку. На прогулянку Світлана Тарабарова одягнула теплий білосніжний костюм та куртку такого ж самого кольору.

Зірка, навіть, пограла у сніжки з рідними й чудово провела час на вулиці. За словами Світлани Тарабарової, її діти дуже зраділи першому снігу. На вулиці вони чудово повеселились й задоволеними повернулись додому.

У дописі артистка заявила, що потрібно вміти радіти простим речам й насолоджуватись кожною хвилиною свого життя. Сімейний ролик Світлани Тарабарової відразу оцінила величезна кількість шанувальників.

Вони засипали артистку приємними словами й назвали чудовою мамою. А ще фоловери побажали рідним Тарабарової завжди бути такими веселими та радісними.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Світлана Тарабарова (@tarabarova)

Читайте також: Даша Астаф’єва показала рідкісні світлини зі своїм рідним братом


Не пропустіть