Трендові стрижки до плечей на осінь 2021

Стрижка до плечей – цей той варіант, який називають найуніверсальнішим і придатним для всіх. Це щось середнє між каре і довгим волоссям, тому ви можете робити з локонами все, що завгодно. Ми зібрали для вас кілька чудових образів, щоб ви могли надихнутися на вашу нову стрижку.

Проста стрижка до плечей з рівними кінчиками стане тією самою рятівною ідеєю для тонкого і ослабленого волосся. Створіть універсальну зачіску-базу, додайте довгий чубок або залиште образ без нього.

Густе волосся середньої довжини з боковим проділом. Цей довгий лоб з делікатно-укороченою потилицею виглядає приголомшливо в будь-якому укладанні. Щоб створити ніжний, романтичний і при цьому простий образ, зробіть легкі хвилі і глибокий проділ, так волосся ляже на одну сторону і стане об’ємнішим на вигляд.

Довгий практичний боб з центральним проділом. Ця стрижка ідеально підійде для тонкого, м’якого і не густого волосся. Якщо ваші кінчики просять про пощаду і несамовито січуться, спробуйте саме таку стрижку (довжину можна вибрати самостійно, виходячи зі стану волосся).

Довгий боб з укороченою потилицею. Саме ця деталь надає простій стрижці цікавого і сучасного вигляду. Якщо хочете більше текстури, зробіть хвилясту укладку.

Для густого волосся порятунком буде злегка рвана і шарувата стрижка. Рвана текстура пом’якшить кінчики і волосся буде виглядати легшим, риси обличчя стануть м’якшими. Хто б подумав, що вибрати правильну стрижку – це цілий ритуал?

Ще один рваний середній боб, який виглядає неймовірно легко і об’ємно. Така стрижка, на жаль, підійде тільки жінкам з густим волоссям, на рідкому ефект легкості і об’єму пропаде. Додайте тонких світлих пасм для кращого ефекту густоти і сяйва.

Довга стрижка лоб з подовженими передніми пасмами. Така стрижка хороша тим, що чудово виглядає навіть без укладання, якщо ви просто висушите волосся природним шляхом. Крем-масло для локонів допоможе уникнути при цьому сухості і наелектризованості пасом.

Чудова м’яка стрижка лоб з актуальному недбалому стилі. Для тонкого і густого волосся – це справжня знахідка, тому що стрижка легко вкладається і служить чудовою базою для створення багатьох зачісок.

Простий класичний боб до плечей без чубчика. Проділ можна залишити природним або зробити більш чітким, строгим, все залежить від того, якого ефекту ви хочете досягти.

Середня хвиляста стрижка з довгим чубчиком-шторкою. Ідеально підходить жінкам з круглим обличчям і гарненькими рисами. Романтична і легка стрижка, яка при бажанні трансформується в зібрану зачіску будь-якого плану.

Середня стрижка з легкою “драбинкою” біля обличчя. Рвана текстура робить локони легшими, тому не вимагає тривалої ​​укладки. Природний вигляд – краще, що можна придумати для цієї стрижки. Якщо зробити пляжну хвилю, зачіска отримає ще життєрадісніший характер.

Читайте також: Наймодніші варіанти фарбування волосся на осінь 2021: 7 головних трендів


Не пропустіть