46-річний Святослав Вакарчук вразив мережу ефектним тілом, засвітивши оголений торс

Один з найпопулярніших музикантів в українському шоу-бізнесі Святослав Вакарчук вирішив неабияк приголомшити фанів. Останнім часом життя артиста активно обговорює вся мережа.

Найгучнішою новиною для фоловерів стало батьківство виконавця. Проте, Святослав Вакарчук ніяк не коментує цю ситуацію. Шанувальники постійно цікавляться в чоловіка подробицями особистого життя. Однак, він намагається тримати все в секреті.

Не так давно зірка українського шоу-бізнесу, показав, як розпочинається його ранок. Святослав Вакарчук багато часу приділяє медитаціям. За словами музиканта, такий вид діяльності чудово знімає втому та наповнює людину неабиякою енергією.

На сторінці в Instagram фронтмен гурту “Океан Ельзи” розмістив кадр, показавши свою медитацію. Однак, найбільше увагу фанів привернув зовнішній вигляд Вакарчука. Чоловік позує на траві з оголеним торсом. Він похизувався сталевим пресом та розповів, чому займається медитаціями.

Святослав Вакарчук позує поблизу свого будинку. За словами чоловіка, займатись йогою не так вже й легко, однак, результат дуже дієвий.

Оголений торс артиста відразу оцінили шанувальники. Вони засипали його великою кількістю компліментів та приємних слів. А ще фани назвали Вакарчука одним з найпривабливіших чоловіків в Україні.

Читайте також: MamaRika похизувалась ефектною фігурою в купальнику через 1,5 місяця після пологів


Не пропустіть