Наймодніші варіанти фарбування волосся на осінь 2021: 7 головних трендів

Тренд на натуральність не збавляє обертів. Причому це стосується не тільки макіяжу але й волосся. Так, в цьому сезоні будуть актуальними часткове освітлення пасм і перманентне тонування, а разом такий вид фарбування називається «природно вигоріле волосся». Подібний тренд створить курортний настрій, якщо ви не запланували у найближчому майбутньому відпустку.

Рудий більше підійде для весни, а ось мідний – ідеальний варіант для осені. У цьому кольорі є своя вогняна родзинка, через яку він асоціюється зі справжнім осіннім настроєм: опалим листям і краплями після дощу на ньому.

Сьогодні рудо-русявий колір волосся зустрічається нечасто. Це пояснюється тим, що холодні і теплі відтінки практично не поєднуються. Русяве волосся зазвичай має холодний підтон, а руде – теплий. Якщо ви наважилися на таке фарбування, краще зверніться до професійного майстра в салоні. Самостійно добитися такого відтінку ви не зможете.

Шампань є однією з варіацій блонду. Його можна змішувати з золотистими, платиновими, персиковими і рожевими відтінками в техніці шатуш або балаяж. В цілому таке фарбування буде надавати образу грайливості, кокетства та ніжності.

Брудний блонд – ще один тренд на природність, законодавцями якого стали Дженніфер Еністон і Рита Ора. Під час такого фарбування колористи затемнюють корінці, довжину висвітлюють, а потім тонують сіро-білими відтінками. Головне – зробити кордон між краями і самою довжиною максимально більш розмитим і непомітним.

Навіть чорний колір волосся в цьому сезоні повинен виглядати природно. Димчастий чорний створюється при плавному переході різних відтінків чорного і сірого. Такий варіант фарбування підійде не тільки консерваторам натурального кольору, а й тим, хто давно задумував щось змінити в собі але все ніяк не наважувався.

У цьому сезоні каштановий колір отримує відразу кілька нових інтерпретацій. Наприклад, його можна поєднувати з рудими, шоколадними, какао і мідними відливами. Відтінок буде виглядати ефектно як і на прямому волоссі, так і на хвилястих пасмах.

Читайте також: Трендові стрижки з чубчиком на осінь 2021


Не пропустіть