Трендові стрижки 2021: жіночні ідеї для чарівної леді з волоссям середньої довжини

Стрижки для волосся середньої довжини вважаються на сьогоднішній день найпопулярнішими. Тренд на цю довжину також залишиться з нами і протягом усього 2021 року. І в цьому немає нічого дивного, адже середня довжина завжди додає образу жіночності, що дозволяє створити імідж чарівної леді. Сьогодні ми поговоримо про останні зміни в hair індустрії і розповімо про трендові стрижки для волосся середньої довжини на 2021 рік.

Каскад

Не дивно, що ми відразу почнемо говорити про каскад. Ця класична стрижка вже побила всілякі рекорди в модному світі на зачіски. Бездоганний вигляд стрижки, просте оформлення і різноманітні варіанти укладання роблять цю стрижку ще більш затребуваною, навіть незважаючи на постійні зміни в трендах. Каскад додає образу натуральності, що якраз і є головною модною ноткою 2021 року. Особливість каскаду в тому, що його можна фарбувати в будь-який колір і робити на різну структуру локонів.

Боб з нерівним зрізом

Стрижка класичний боб залишається в моді, але стилісти пропонують більш повітряний і трішки химерний вигляд зачіски. Вона стала актуальною зовсім недавно – на початку цього року, але сьогодні її все більше обговорюють модниці і стилісти. Характерна риса стрижки – незвичайний рваний зріз. За допомогою такої технології виходить створити імідж карколомної і вільної від обмежень модниці.

Лисячий хвіст

На стрижку звернули увагу ще в минулому році, тоді її найчастіше виконували на довге волосся. В 2021 році стилісти вирішили спробувати реалізувати цікаву форму на середню довжину, модниці оцінили такий підхід і з задоволенням вибирають цю стрижку. Нетривіальна зачіска передбачає, що кінчики волосся матимуть V-подібну форму. Щоб стрижка виглядала більш ефектно, стилісти пропонують вибирати яскраві варіанти фарбування. Ефект від тандему незвичайної форми і барвистого відтінку волосся дозволить вам стати головною родзинкою будь-якого вечора.

Стрижки з асиметрією

У 2021 році особливу місце займуть незвичайні стрижки на середню довжину з явною асиметрією. Стилісти стверджують, чим яскравіше буде дисонанс, тим більше образ буде в стилі модних трендів. Сміливі модниці виконують середні стрижки з поголеними ділянками: можна прибрати все волосся зі скроні або потилиці, також актуальними будуть додаткові малюнки на поголеній частині. Так, стрижка дуже зухвала, але при цьому вона зможе кардинально змінити образ і надати обличчю більш пропорційної форми.

Модні та стильні стрижки 2021: найкрасивіші ідеї 

Середні стрижки залишаються популярними вже тривалий час. У моді не тільки звичні класичні стрижки по типу каскаду або подовженого каре, також в тренді оригінальні зачіски з асиметрією і виголюванням. Яку саме стрижку зробити – вибирати вам, головне – не забувайте враховувати особливості своєї зовнішності.

Читайте також: Трендові варіанти фарбування волосся 2021


Не пропустіть