Трендові стрижки 2021: 15 кращих тенденцій на думку жінок

Якщо ви перебуваєте в пошуку свого нового стилю і стрижки, то напевно вже переглянули безліч ресурсів з фотографіями і модними образами. Але не завжди те, що ви бачите на фото підходить конкретній людині. Важливо враховувати риси обличчя, зріст, вагу, структуру волосся та інше. Тому сьогодні ми зробили підбірку тих стрижок, які чудово підійдуть будь-якій з вас – це стильні універсальні моделі на найвимогливіший смак.

В цьому році в відношенні стрижок лідирують кілька позицій:

  • різноманітні боби – короткі, середні, довгі;
  • багатошарові стрижки;
  • класичні каре;
  • стрижки з різними видами чубчиків;
  • піксі.

Пропонуємо подивитися на актуальні стрижки цього року на думку жінок – що ж подобається їм самим?

Універсальний короткий боб, який насправді досить зручний: швидко вкладається, волосся при бажанні можна завити і зробити зачіску пишнішою, чудово коригує овал обличчя.

Середній і злегка рваний боб підійде власницям тонкого волосся, якому потрібна текстура і об’єм. Цей вид стрижки добре “працює” на вікову категорію – образ виходить більш свіжим і молодим. Щоб надати сяйва шкірі обличчя, підкресліть передні пасма контурним фарбуванням.

Лонг боб – досить проста стрижка для тих, хто не хоче міняти довжину волосся. Злегка шаруваті на кінці пасма надають текстури і об’єму волоссю, а хвилясте укладання підкреслює форму стрижки. Лонг боб дуже вдало виглядає як з центральним, так і з бічним проділом.

Шеггі – ще одна модна стрижка, яка за цей рік підкорила чимало сердець. На волоссі середньої довжини вона виглядаєчудово, але тільки в тому випадку, якщо волосся достатньої густоти. Шеггі дуже добре підходить жінкам з круглим обличчям.

Середній боб в стилі каре з рівним зрізом. Ми звикли бачити таку стрижку саме з хвилястим укладанням. Вона надає волоссю пишноти, об’єму і текстури, та й робиться досить легко, створюючи невимушений стильний образ.

Короткий боб зі злегка рваними пасмами на кінцях можна вкладати яким завгодно способом. Навіть можливість просто висушити цю стрижку з текстурируючим спреєм забере у вас буквально кілька хвилин. І ви отримаєте прекрасний сучасний образ.

Середній боб з легкою асиметрією зрізу – передні пасма трохи довші за задні. Це друга за популярністю стрижка після класичного бобу. І не дарма, адже довжина волосся дозволяє експериментувати із зачісками і в той же час відчувати себе легко і невимушено.

Довге волосся з тонкими непомітними шарами. Ця стрижка підійде густим локонам будь-якої структури. Укупі зі світлим акцентним меліруванням або відблисками стрижка вийде чуттєвою, красивою і неймовірно повітряною.

Округлий боб з асиметричним укладанням. Ще одна популярна стрижка серед жінок категорії 30+. Вона дозволяє швидко скорегувати овал обличчя, підкреслити очі і тонку шию.

На густому волоссі класичний округлий боб виглядає просто приголомшливо, особливо з легким філіруванням кінчиків. Вибирайте прямий або глибокий проділ – залежно від того, якого ефекту від укладання хочете досягти.

Довге волосся з легкої драбинкою на рівні підборіддя – ідеальна стрижка для довгого, пористого, густого волосся. Підходить будь-якому віку і практично будь-якому овалу обличчя.

Мила кучерява Шеггі, яка виглядає дуже органічно з такою м’якою текстурою волосся. Для власниць великих рис обличчя ця стрижка стане справжнім порятунком, так як зробить акцент на собі.

Читайте також: Трендові стрижки з чубчиком 2021


Не пропустіть