Трендові новинки осіннього манікюру 2021

Сучасний манікюр здатний повністю показати стиль своєї власниці. Nail – індустрія пропонує стільки новинок, що можна не боятися, що ваш манікюр набридне.

Манікюр осінньої тематики

Можна сміливо поєднувати різнокольорові дизайни і не варто забувати про золотисті акценти, яскраві деталі.

Анімалістика

У цьому сезоні +2021 знову в моді “тваринний принт”. Якщо ви ніколи не пробували такий манікюр, то обов’язково варто його зробити. Адже такий варіант дизайну виглядає зовсім не вульгарно. Все дуже навіть стримано і красиво, і з кольорами можна поєднувати нескінченно.

Френч

Незмінно модний і стильний французький манікюр завжди в моді.

Серед його топових видів на сезон 2021-2022 року виділятися буде кольоровий дизайн нігтів, виконаний в досить яскравих і насичених відтінках, як виділення самого краю нігтя, так і основи френча.

Різнобарвні нігті

Сучасні красуні використовують для свого креативного образу манікюр в стилі «Світлофор». Тобто кожен нігтик виконаний в індивідуальному кольорі. Ідеальним варіантом може послужити манікюр, в якому руки відрізняються одна від одної відтінками. Наприклад, нігтики правої руки покриті рожевим кольором з бордовим безіменним пальчиком, а нігтики лівої руки покриті бордовим відтінком з рожевим безіменним пальцем.

Однотонний манікюр

Гарний однотонний манікюр не втратив своєї актуальності навіть після появи в нігтьовому сервісі новомодних рішень. Покриття в один тон сприймається як манікюр для трудових буднів але це всього лише стереотип.

Найголовнішою перевагою покриття нігтів одним тоном є те, що воно підійде під будь-який імідж жінки, під будь-яку форму і довжину нігтів.

Читайте також: Манікюр на короткі нігті на осінь 2021: практичні і модні ідеї


Не пропустіть