Злату Огнєвіч розкритикували за відвертий танець на “Холостячці”

Злата Огнєвіч є головною героїнею проєкту “Холостячка”. Жінка вже познайомилась з великою кількістю претендентів на її серце. До деяких чоловіків артистка, навіть, відчуває неабияку симпатію.

З кожним випуском учасників стає все менше, а Злата Огнєвіч закохується все більше. Не так давно в мережі розкритикували зірку за її відвертий танець.

Героїня “Холостячки” вирішила зробити учасникам приємний сюрприз, тому продемонструвала для них спокусливий танець. На сцені Злата Огнєвіч з’явилась в ефектному напівпрозорому комбінезоні. Її пікантний образ чудово доповнила красива кучерява зачіска та макіяж.

Знаменитість продемонструвала спокусливі рухи, розбурхавши уяву претендентів на її серце. Однак, багато фанів розкритикували Злату Огнєвіч за такий відвертий танець.

На їхню думку, жінка занадто мало знає учасників проєкту, щоб спокусливо демонструвати їм рухи на сцені. Сама ж Злата Огнєвіч отримала велике задоволення, запросивши чоловіків на вечірку у стилі кабаре.

Сміливий номер зірки у напівпрозорому вбранні ошелешив не лише учасників проєкту, а й багатьох шанувальників. Однак, не всі розкритикували Злату Огнєвіч за танець. Багатьом фоловерам навпаки дуже сподобався виступ артистки. Вони засипали жінку компліментами та приємними словами.

Читайте також: Оля Полякова розповіла, як Наталія Могилевська намагалась відбити в неї чоловіка


Не пропустіть