Манікюр на короткі нігті на осінь 2021: практичні і модні ідеї

Мода на манікюр на короткі нігті здобула широку популярність в середовищі ділових жінок. Такий манікюр практичний, зручний і довговічний.

Манікюр на короткі нігті, запропонований майстрами нейл-арт на осінь поточного року, являє собою гармонійне поєднання модного дизайну, оригінальних технік виконання та використання стильних кольорів.

Манікюр в світлих тонах

Шанувальниці елегантного стилю, а також ділові жінки, які проводять більшу частину дня в стінах офісів, віддають перевагу манікюру в світлих відтінках. На коротких нігтиках ніжне покриття виглядає особливо жіночно. Лаконічний декор у вигляді стразів на одному нігтику зробить ваш манікюр витонченішим.

Яскраві відтінки в манікюрі

Осінь 2021 пропонує жінкам використовувати в манікюрі насичену колірну гамму. Ефектно виглядає манікюр на коротких нігтях з покриттям кольору смарагду, зрілого апельсина, морської хвилі, шоколаду, бузку. Він гарно виглядає як в глянсовому, так і в матовому виконанні.

Монохромний манікюр

Осінньою порою цікаво виглядає монохромний прийом фарбування нігтьових пластин. Відтінки одного кольору, розміщеного на сусідніх пальчиках, виглядають і лаконічно і оригінально.

Золотий манікюр

Тематика золотої осені перекочувала в стильний сезонний манікюр. Короткі нігті чудово виглядають з золотистим покриттям, великою кількістю блискіток. Це безсумнівний тренд осені. Розбавити золоте світіння і внести доречний штрих в манікюр можна за допомогою додавання в дизайн чорного матового покриття нігтя на безіменному пальці.

Осінні рослинні мотиви

Нарядне осіннє листя гарної форми і забарвлення, таке як кленове, дубове знаходить відображення в сезонному манікюрі. Вони розміщуються в вигляді дрібних акцентів на кожному нігті, або великим зображенням листа або гілочки на одній нігтьовій пластині.

Негативний простір

Серед модниць все популярнішим стає негативний простір. Ніжний і лаконічний манікюр являє собою безбарвне покриття лаком з рідкісними малюнками, що наносяться на прозору базу.

Контрастне обведення

Осінньою порою в тренді буде манікюр будь-якого кольору з контрастним обведенням по колу нігтя. Особливо ефектно виглядає обведення чорного кольору на нюдовому покритті.

Для манікюру на короткі нігті підходять багато варіантів дизайну. Осінь 2021 запропонувала жінкм багато варіантів цікавого і привабливого манікюру.

Читайте також: Осінній манікюр 2021: 15 модних варіантів


Не пропустіть