Jerry Heil випадково викинула в сміття власний паспорт

Відома українська співачка Jerry Heil вирішила поділитись з фанами кумедним інцидентом, який не так давно з нею стався. За словами виконавиці, останнім часом вона відчуває жахливу втому. Артистці терміново потрібний відпочинок.

Jerry Heil повідомила, що нещодавно випадково викинула власний паспорт у сміття. За словами зірки українського шоу-бізнесу, така ситуація трапилась з нею вперше. Jerry Heil і смішно, і сумно водночас.

Також вона заявила, що планує якнайшвидше відновити документ. Про це артистка розповіла в соцмережі Instagram. На своїй сторінці артистка запостила кумедні фото, на яких позує у ліжку.

Перед камерою Jerry Heil постала з тарілкою, в якій знаходилась броколі. Також на обличчя артистка нанесла маску. У дописі вона повідомила, що потребує відпочинку. А ще, за словами зірки, зовсім скоро Jerry Heil дасть концерт, на якому зустрінеться з великою кількістю прихильників.

Шанувальники зізнались, що інцидент з паспортом їх дуже насмішив. Також вони побажали Jerry Heil якнайшвидше відновити сили й щасливою з’явитись на сцені. А ще фоловери оцінили кумедний образ зірки, засипавши її приємними словами.

Читайте також: Анна Добриднєва вперше розповіла про чоловіка-тирана, від якого змушена була втекти


Не пропустіть