Модні стрижки осені 2021: 5 ідеальних варіантів

Все нове – добре забуте старе, а може й не зовсім забуте. Мода циклічна, і мода на стрижки не виняток.

Якщо вас здолала осіння хандра, кращий спосіб впоратися з нею – змінити імідж! Тому ловіть добірку наймодніших і найбільш затребуваних стрижок цієї осені!

Чубчик в стилі 70-х років

Такий чубчик підійде всім! Він не ріже обличчя, а красиво його обрамляє! Можна носити на рівний проділ і на косий. Варіюйте довжину так, як вам зручно! Загалом ідеальний варіант швидко і кардинально змінити стиль!

Каскад і драбинка

Ще один привіт з минулого. Давайте відразу розберемо в чому відмінність. Каскад робиться по всьому волоссю, драбинка тільки на пасмах, що обрамляють обличчя.

Це дві найбільш універсальні стрижки! Підходять на довге і середньої довжини волосся. На будь-яку густоту і навіть додасть більше об’єму тонким локонам. А укладання не займе багато часу, достатньо закрутити гульки, розпустити їх і волосся розсипеться ідеальними локонами!

Для тих, кому набрид прямий зріз на довгому волоссі – каскад стане ідеальним варіантом.

Боб-каре

Напевно найбільш універсальна стрижка! Має стільки варіацій, що підійде кожній жінці! Короткий боб, подовжений, асиметричний, з прямим зрізом… Всього й не перелічити. Дивіться, насолоджуйтесь, надихайтеся!

Піксі

Стрижка для найсміливіших! Її варіацій сьогодні існує дуже багато! Цієї осені особливо популярні андеркат і гарсон.

Читайте також: Трендові короткі стрижки осінь 2021, які пасують абсолютно всім


Не пропустіть