Трендові ідеї каштанового волосся, які ви захочете повторити

Каштановий колір – це немов чарівний засіб, який допоможе освіжити і змінити колір волосся, залишаючи його при цьому природним. Існує величезна кількість відтінків цього кольору, які додають додаткового об’єму і блиску вашому волоссю. Пропонуємо вам подивитися на 20 ідеальних варіантів і насолодитися цими приголомшливими відтінками.

Пограйте з відтінками коричневого, додавши каштановий колір для відблиску, на деякі пасма. Це відмінно освіжить ваш образ.

Трішки більше червоного і рудо-медового на кінчиках. Завдяки м’якому переходу виходить теплий каштаново-медовий відтінок, який буквально зігріває вас.

Ідеальне рішення для тих, хто хоче зберегти корінці натурального відтінку. Зробіть балаяж темно-каштанового відтінку – це освіжить ваше волосся і зробить його більш рухливим і живим.

Чудовий каштаново-шоколадний відтінок з золотистим відблиском. Надає образу м’якості завдяки теплій медової ноті.

Ще один, трішки світліший відтінок шоколаду з каштановими і карамелевими нотами. Чудовий і затишний образ для будь-якої події.

Темно-каштанове волосся зі світлими, ледве помітними відблисками. Каштан з червонуватим відтінком і медові відблиски просто створені одне для одного – вони ідеально пожвавлюють волосся.

Однотонний світло-каштановий з шоколадним відливом чудово поєднується із зеленим кольором очей. Спробуйте зробити відтінок трохи холоднішим або теплішим, щоб створити ідеальний образ.

Світло-карамельні відблиски на коричневому волоссі виглядають дуже гарно та пожвавлюють образ. Такий прийом дозволить зачісці виглядати більш об’ємно і цікаво.

Натуральні, майже чорні корінці і балаяж червонувато-коричневого відтінку. Стильне поєднання, яке виглядає натурально і чарівно.

Подивіться на ці м’які світло-каштанові хвилі: вони чудово підкреслюють риси обличчя і не роблять їх різкими.

Для тих, хто хоче бути яскравішою. Темний колір в поєднанні з червоно-каштановими пасмами робить волосся насиченим і блискучим. При цьому, ви виглядаєте в рамках пристойності і навіть дуже елегантно.

Натуральний темно-коричневий з природним м’яким переходом в більш світлий відтінок. Ідеальне рішення для довгого волосся і середнього відтінку шкіри.

Золотисто-коричневий з каштановими “спалахами”. Це незвичайно теплий відтінок, який добре вписується в осінньо-зимовий сезон. Навіть з яскравим акцентним макіяжем ви будете виглядати м’яко з таким відтінком волосся.

Тонке мелірування від коренів дозволяє волоссю стати більш об’ємним, живим і текстурним. Такий прийом гарно підходить і для довгого, і для середнього волосся.

Часткове мелірування каштановим відтінком ще краще розкривається на хвилястому волоссі. Благо, таке укладання ще довго буде популярним.

Рудувато-коричневий або теплий каштановий добре виглядає однотонним. Такий колір волосся підходить практично будь-якого тону шкіри, особливо дуже світлого.

Теплий золотистий каштан лідирує серед найпопулярніших каштанових відтінків цього сезону. Волосся виглядає незвичайно блискучим, здоровим і натуральним.

Таке складне однотонне тонування чудово розкривається на довгому, прямому і густому волоссі. Середньо-каштановий з холодним шоколадним підтоном – один з найбільш актуальних відтінків.

Однотонне фарбування може виглядати нудно, якщо колір підібраний неправильно і волосся не зовсім здорове на вигляд. Але тільки не в варіанті з темним шоколадно-каштановим відтінком з прохолодними нотками. М’якший, ніж чорний, але виразніший, ніж просто каштановий.

Читайте також: Трендові прямі стрижки для круглого обличчя на 2021 рік


Не пропустіть