Трендові прямі стрижки для круглого обличчя на 2021 рік

Кругла форма обличчя має як деякі переваги, так і невеликі недоліки, скорегувати які можна за допомогою правильної стрижки. Існує всього декілька правил для круглолицих жінок.

  • По-перше, не варто зачісувати волосся повністю назад.
  • По-друге, краще вибирати стрижки без масивних густих чубчиків, які обтяжують образ.
  • По-третє, варто віддавати перевагу асиметрії, щоб зовнішня частина скул була захована за передніми прядками.

Стрижки на пряме волосся середньої довжини

Дуже гарно буде виглядати стрижка каскад з легким профілірованим чубчиком. Завдяки відсутності рівних зрізів вдасться створити відчуття недбалості і легкості, що зробить ваш образ більш витонченим. Дуже добре така стрижка буде виглядати на жінках з не дуже густим волоссям, так як надає йому об’єму.

Варто також звернути увагу на стрижку боб з асиметричним проділом. Зачіска допоможе зробити обличчя візуально більш вузьким і подовжить його. Найкраще вона виглядає саме на прямому волоссі, так як укласти такі локони набагато простіше.

Стрижки для короткого прямого волосся

Існує думка, що дівчатам з круглою формою обличчя не варто вибирати короткі стрижки. Сучасні стилісти і перукарі думають абсолютно інакше: саме короткі прядки допоможуть надати округлим контурам витонченості та гармонії.

Однією з найбільш популярних стрижок цього сезону вважається каре. Існує величезна кількість його варіацій, наприклад, боб-каре, асиметричне, класичне, подовжене. Всі вони будуть мати гарний вигляд на круглолицих жінок. Єдиний нюанс полягає в тому, що варто вибирати варіанти з рваним чубчиком або взагалі без нього.

Непогано виглядає також стрижка піксі, але вона обов’язково повинна бути виконана драбинкою і мати невеликий профілірований чубок.

Стрижки для круглолицих жінок після 40 років

Найпопулярнішою зачіскою у представниць прекрасної статі цього віку вважається Боб. Така зачіска практично універсальна. Тим більше, можна легко створити образ бізнес-леді, просто гладко зачесавши пасма і уклавши чубок злегка набік.

Скорегувати брак густоти волосся і зробити його більш об’ємним допоможуть градуйовані стрижки, наприклад, асиметричне каре або каскад. Бажано, щоб прядки опускалися до області шиї, приховуючи таким чином вікові зміни (невеликі зморшки і пігментні плями).

Читайте також: Модні варіанти фарбування волосся зима 2020-2021


Не пропустіть