Трендові багатошарові стрижки на довге волосся 2021 року

Багатошарові стрижки найчастіше виглядають цікавіше ніж прямі та рівні за рахунок шаром і текстури. Така стрижка передбачає наявність хоча б двох шарів і більш коротких пасом волосся біля обличчя, але ви можете зробити скільки завгодно шарів, головне, щоб вони були м’якими, тонкими і не різкими.

Погляньте, наприклад, на цей неймовірно об’ємний довгий боб з невидимими тонкими шарами по низу і біля обличчя. Стрижка стала об’ємною, текстурованою і динамічною, плюс тонке акцентне мелірування більш світлого відтінку додало волоссю багатогранності.

Якщо вам потрібно просто освіжити вашу стрижку і не втрачати довжину, то спробуйте просто додати трохи тонких шарів і зробити світле мелірування. Ваш образ вам точно сподобається!

Стрижка до плечей на густе волосся може виглядати повітряно і легко завдяки тонким шарам і ніби розпатланими злегка нерівними кінцями. До того ж стрижка швидко вкладається феном і брашингом – це очевидний плюс.

Стрижка в два яруси теж вважається багатошаровою. Така форма підійде тим, хто хоче злегка змінити форму, але не втратити довжину і загальну масу волосся. Густі жорсткі пасма при цьому стануть м’якими і слухняними.

Довгий і злегка рваний боб – це одна з універсальних стрижок для тонкого волосся, яка створює ілюзію більш густих пасом. Щоб стрижка виглядала ще цікавіше, зробіть плавне омбре з відрослими корінцями і світлі розтушовані відблиски.

Більш товсті шари, зроблені бритвою ідеально підходять для тонкого, але густого волосся. Шари виходять помітними, але при цьому м’якими. Стрижка отримує об’єм і красиву форму.

Стрижка шарами-пір’ям трішки нижче плечей актуальна і донині. Вона особливо підходить жінкам більш зрілого віку через свою легкість, універсальність і легкість.

Рідкому волоссю багатошарова стрижка, на жаль, не підійде. Таким краще вибирати прямі зрізи і легке філірування на кінчиках. Власницям нормального по густоті волосся підійдуть м’які шаруваті стрижки будь-якої довжини.

Тонке, але густе м’яке волосся в цій середній багатошаровій стрижці виглядає дуже мило. Пасма-пір’я зі світлими відблисками, вкладені в хаотичному порядку створюють актуальну невимушену зачіску на всі часи.

Якщо раніше було модно вкладати багатошарові стрижки кінчиками до обличчя, то зараз тенденції інші: в моді стрижки з безліччю шарів, вкладені в сторону від обличчя. Так текстура стрижки виглядає дуже жіночно.

Ті, хто перебуває в пошуках вільного модного стилю, можуть спробувати модний рваний боб середньої довжини до плечей. Ці легкі пляжні хвилі виглядають так, ніби ви тільки встали з ліжка, але такий стиль зараз найбільш актуальний.

 

Більш елегантний варіант бобу – подовжений з косим чубчиком і невидимими шарами на кінцях. Золота середина між класикою і багатошаровістю.

При багатошаровій стрижці на густому волоссі слід дотримуватися правильної форми. Передні пасма можуть бути злегка коротшими ніж задні, при цьому шари можуть розташовуватися в 1-2 рівня широким кроком. Так ви отримаєте густі, динамічні, багатошарові пасма, які так легко вкладати.

Рваний довгий боб передбачає рівний зріз і трішки різнорівневих пасом, щоб отримати легку недбалість при укладанні. Але не бійтеся – волосся не буде виглядати безглуздо.

Багатошарові стрижки в природно висушеному вигляді можуть виглядати не дуже акуратно, тому при укладанні використовуйте круглу щітку, це дозволить зробити кінці м’якшими і красивими.

Читайте також: Готуй ідеї влітку: 13 тенденцій модного фарбування волосся сезону осінь 2021


Не пропустіть