Трендове фарбування осені 2020 для блондинок, брюнеток і шатенок

Осінь безумовно сприяє фарбуванню! Посудіть самі: сонце вже не таке активне, що не випалює пігмент на корінцях, але при цьому ще яскраве і тепле – під його променями свіжий колір виглядає надзвичайно! А тут ще й запропонували такі тенденції колористики, які просто створені для оксамитового сезону! Дивимося і черпаємо натхнення.

Кремовий блонд

Якщо у вас світле волосся і ви не збираєтеся виходити з лав блондинок, зверніть увагу на осінній тренд: кремовий блонд. Ваш образ з ним відразу стане яскравішим і теплішим. Таке фарбування відмінно підійде дівчатам «літнього» і «осіннього» типажу. Ідеально ляже як на довге, так і на коротке волосся. Просто смакота!

Блонд з нотками рожевого

Так, цього літа багато жінок фарбували кінчики волосся в яскраво-рожевий, вишневий і бірюзовий. Але осінь – час, коли всі відтінки стають м’якшимии і глибшими. Тому, якщо ви не готові розлучитися з рожевим, попросіть свого стиліста надати вашому світлому волоссю приглушений полуничний відтінок. Таке рішення добре виглядає на волоссі середньої довжини.

Але пам’ятайте: щоб утримати колір, вам потрібно більше уваги приділяти догляду за волоссям.

Відтінки коричневого та міді

Звичайно, жодна осінь не обходиться без відтінків шоколадного і коричневого. Але в цьому сезоні шатенки прагнуть надати волоссю ще й легкий мідний блиск. Він буде грати і на сонці, і при яскравому штучному освітленні. При такому фарбуванні ваш образ буде дуже ефектним.

Але пам’ятайте, що після 40 такий відтінок може додати вам віку.

Омбре і сомбра

Ці способи фарбування дозволяють домогтися максимально природних відтінків. Майстри рекомендують вибирати їх, якщо у вас хвилясте волосся. Метод омбре універсальний як для світлого, так і для темного волосся. Головне – грамотно підібрати відтінок, який буде «виходити» з вашого натурального кольору! Омбре може бути виконано з різким або плавним переходом від одного кольору до іншого.

Сомбру вибирають ті, хто не планує кардинальних змін у зовнішності. Зазвичай майстер змішує кілька відтінків з палітри одного кольору і робить перехід максимально плавним. Результат – природне волосся насиченого кольору!

Блондування русявого волосся

Якщо ви не хочете виходити з темного кольору, але мрієте освіжити свій образ, блондування – точно ваш варіант! Це ідеальне рішення і для власниць темно-русявого волосся. Блондування зробить волосся візуально більш об’ємним. Найчастіше до цієї техніки вдаються дівчата з довгим волоссям і довжиною до плечей.

Читайте також: Трендові стрижки 2020 року


Не пропустіть