Бред Пітт висловився стосовно весілля з новою обраницею

Стосунки закоханих розвиваються з неймовірною швидкістю.

Сьогодні майже увесь світ говорить про стосунки 56-річного голлівудського кіноактора Бреда Пітта й 27-річної красуні Ніколь Потуральські. Виявилося, що пара приховувала свій роман майже протягом року, втім, коли про них стало відомо, вони вирішили не заперечувати це, у зв’язку з чим ЗМІ пильно спостерігають за розвитком їх почуттів.

Лише нещодавно стало відомо, що Бред має намір просувати дівчинку в Голлівуді, аби зробити з неї зірку й вже розпочав шукати для неї різні ролі в кінострічках. Звісно, Ніколь не модель, втім питання постає лише в її бажанні вивчати акторське мистецтво.

Цього разу усіх шанувальників пари зацікавило те, чи планує секс-символ одружуватися з дівчиною. На жаль, ні. Можливо, це лише питання часу. Згідно з інсайдерською інформацією, Бред боїться повторити невдалий досвід, який він отримав під час подружнього життя з Анджеліною Джолі.

Зокрема, дівчина також не поспішає, оскільки наразі перебуває у шлюбі з 68-річним чоловіком, який, до речі, не має нічого проти її стосунків з Бредом. Найцікавіше те, що ходять чутки стосовно того, що саме її “коханий” познайомив красуню з кіноактором.

Читайте також: Припинили сімейну терапію: Бред Пітт та Анджеліна Джолі знову посварилися


Не пропустіть