Припинили сімейну терапію: Бред Пітт та Анджеліна Джолі знову посварилися

Судова війна між голлівудськими зірками й колишнім подружжям Бредом Піттом й Анджеліною Джолі продовжується протягом останніх чотирьох років.

Лише нещодавно стало відомо про те, що зірки нарешті знайшли спільну мову й вирішили разом пройти курс сімейної терапії. Втім, після нещодавніх заяв стосовно нової обраниці кіноактора Ніколь Потуральські стало відомо про те, що усі плани Анджеліни й Бреда скасовуються.

Як пише інформаційне агентство “Us Weekly”, напруга між колишнім подружжям почала знову зростати. Лише нещодавно шанувальники пари зраділи звістці про те, що Анджеліна дозволила Бреду проводити час зі своїми дітьми й, зокрема, відвідувати їх будинок, як ось пара знову не може узгодити між собою питання опіки.

Інсайдери зазначили, що наступне судове засідання заплановано на жовтень, втім, зірковим батькам навряд чи вдасться знайти спільну мову.

Варто зауважити, що найімовірніше, черговий інцидент розпочався після того, як Пітт завітав з новою коханкою до маєтку Шато Міраваль, де, до речі, проходила церемонія вінчання з Анджеліною Джолі. Колишня дружина актора, зі свого боку, була обурена його вчинком.

Читайте також: Інсайдери розповіли про нову обраницю Бреда Пітта Ніколь Потуральські


Не пропустіть