Антитренди в манікюрі осінь 2020: дизайн і форма нігтів

Ми знаємо, як ви любите манікюр, тому вирішили дізнатися у нашого експерта, які дизайн і форма нігтів будуть неактуальними цієї осені, щоб ви завжди були в тренді.

Стрази

Зараз в тренді натуральність, а це значить, що будь-які стрази (кольорові, прозорі, опуклі і плоскі) вже не в моді. Крім того, вони створюють додатковий об’єм на нігтях і занадто кидаються в очі.

Неон

Раніше дуже популярними були яскраво-зелені, неоново-сині і рожеві відтінки. Ті самі, які світяться в темряві, так. Знову ж таки, ця тенденція цілком протилежна моді на натуральність, тому вкрай не рекомендуємо вибирати такі кольори.

Втирка

Втирка – це такий порошок, який використовують поверх топового покриття для створення перламутрового відтінку. Вона буває хромованою, срібною, золотою, але в цьому сезоні вона приїлася і втратила актуальність.

Матовий манікюр

У 2018-2019 роках був просто бум на матові нігті. Вони можуть виглядати досить аристократично, але легко вимащуються. Також вони не відбивають світло, як натуральні нігті, що йде врозріз з нинішньою модою.

Френч

Французький манікюр вийшов з моди дуже давно. Однак такі варіанти, як френч на один бік або зворотний, вкрай вітаються!

french 1 french 2 french

Гострі кути на квадратній формі

За останні кілька років така форма так надокучила, що всім захотілося діаметрально протилежної історії. Зараз в тренді овальна і мигдальна форма – для довгих нігтів, овал і дуже м’який квадрат – для коротких.

Читайте також: 9 трендових відтінків осіннього манікюру


Не пропустіть