Том Голланд, Ендрю Гарфілд або Тобі Магвайр: хто отримав найбільший гонорар за зайомки в “Людині-павуку”

Нещодавно в кінотеатрах показали нового «Людину-павука», головну роль у якому зіграв Том Голланд. Це вже восьмий фільм про героя коміксів Marvel. Ми вирішили розповісти, хто став найоплачуванішим актором цієї франшизи.

Том Голланд приміряв костюм супергероя вперше у кінокартині «Людина-павук: Повернення додому». За роль у цьому фільмі він одержав близько 500 тисяч доларів. Він також заробив бонуси із касових зборів. В результаті його зарплата становила 1,5 мільйона доларів.

За зйомки фільму «Людина-павук: Вдалині від дому», який вийшов у 2019 році, зірка заробив близько 4 мільйонів доларів. Скільки актор отримав за роль у новій частині наразі невідомо.

У 2010 році Ендрю Гарфілд вперше був оголошений наступною зіркою франшизи про Людину-павука. За чутками, в 2012 році актор заробив 500 тисяч доларів. За зйомки у фільмі «Нова Людина-павук: Висока напруга» чоловік отримав близько 1 мільйона доларів.

Протягом багатьох років ходили чутки, що Тобі Магвайр заробив 4 мільйони доларів за свою роботу в першому фільмі про Людину-павука, який вийшов 2002 року. Однак ця сума далеко не межа. Вже в 2004 році він отримав зарплатню в розмірі 17,5 мільйонів доларів.

Читайте також: Наречений Анни Трінчер розповів, чому посварився з мамою своєї коханої


Не пропустіть