Дружина Кріса Нота покинула його після звинувачень у зґвалтуваннях

Життя Кріса Нота швидко летить під укіс. Гучні звинувачення у зґвалтуваннях позначилися на його стосунках із дружиною.

39-річну дружину американського актора Тару Вілсон шокували ситуацією, яка розгорнулася навколо імені її чоловіка. Вже троє жінок заявили, що піддавалися сексуальним домаганням з боку 67-річного виконавця ролі Містера Біга у культовому серіалі «Секс у великому місті».

Тепер Тара не знає, як реагувати на це, і вона вирішила взяти паузу на роздуми. Він може бути немоногамним, його дружина нічого про це не знала. Якщо щось все ж таки сталося, то він винен у цьому», — розповіло джерело з оточення актора.

Дружина Кріса сильно переживає через скандали і не готова поки що повертатися до чоловіка. «У неї не все гаразд. Вони планували провести Різдво разом, але зараз це навряд чи можливо», – розповів інсайдер.

Екранний коханий Сари Джессікі Паркер познайомився з майбутньою дружиною 2001 року в нічному клубі. Вони одружилися лише через 11 років, влаштувавши тихе торжество на Гаваях. У пари підростають двоє синів: Оріону 13 років, а Кітсу – лише 1,5 роки.

По кар’єрі Кріса теж завдано великого удару. Акторське агентство A3 Artists Agency розірвало контракт з актором після звинувачень у зґвалтуваннях , при цьому співпраця розпочалася лише у жовтні. Усі рекламні ролики за участю артиста було видалено.

Спочатку проти Кріса висловилися дві жінки. Обидва епізоди трапилися з великою різницею у роках, а перший з них стався у 2004 році. Після цього до обвинувачень приєдналася ще одна жінка: на момент негідної поведінки актора їй було 18 років.

Колишня кохана артиста зізналася, що вважає його аб’юзером. Він знущався не тільки з неї, а й з її собачки.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка у сльозах натякнула на можливий розрив стосунків з артистом


Не пропустіть