Сара Джессіка Паркер зізналася, що першою дізналася про страшний діагноз колеги з «Сексу у великому місті» Віллі Гарсона

У вересні стало відомо про смерть Віллі Гарсона, відомого за роллю Стенфорда Блетча в культовому серіалі «Секс у великому місті». Актор помер у віці 57 років від раку підшлункової залози. Незважаючи на захворювання, він знявся і впродовж багатосерійного фільму.

Сара Джессіка Паркер, виконавиця ролі Кері Бредшоу, була його найкращою подругою не лише за серіалом. Актори дружили багато років, тому вона не відразу знайшла сили прокоментувати смерть близької людини. Проте, нещодавно зірка зізналася, що першою дізналася про діагноз Віллі але тримала це в секреті.

В інтерв’ю Vulture Паркет розповіла, що змушена була зберігати цю таємницю і під час зйомок продовження «Сексу у великому місті». «Ще до початку зйомок я знала, що Віллі хворий. Він попросив мене зберегти це у секреті, і я це зробила. Я не могла ні з ким поділитись. Я стежила за ним, бо відчувала себе відповідальною за його здоров’я, його благополуччя на знімальному майданчику», — сказала Сара.


Не пропустіть