Святослав Вакарчук розповів, як змінилося його життя після смерті батька

11 березня 2020 року з життя пішов батько українського виконавця й лідера рок-гурту “Океану Ельзи” Святослава Вакарчука Іван.

Під час свого інтерв’ю для “Слава+” Святослав зізнався, що в день смерті Івана Вакарчука, співак втратив не лише батька, але q найближчого друга. Варто зауважити, що 45-річний музикант й політик доволі рідко розкриває особисті подробиці, втім чоловік наважився розповісти шанувальникам, як змінилося його життя після смерті тата.

Вакарчук зазначив, що намагається не жити минулим, втім він зберіг в собі спогади й енергію Івана Вакарчука. Інколи навіть Святослав намагається спілкуватися з ним так, ніби він стоїть поруч. Співак зазначив, що його батько ніколи б не підтримав ідею стосовно того, аби син намагався жити минулим й постійно думав про те “як було добре раніше”.

Святослав розповів про те, що саме батько навчив його не звертати увагу на думки інших людей й продовжувати займатися улюбленою справою. В кінці він додав, що після смерті батька для нього головним життєвим завданням є зробити якомога більше корисного, аби Іван пишався ним.

“Це те, що я буду нести до кінця життя”

Читайте також: Святослав Вакарчук засудив організацію попурі до Дня Незалежності


Не пропустіть