Камалія та її сім’я захворіли на коронавірус

Виконавиця й заслужена артистка України Наталія Захур, більш відома під псевдонімом Камалія, повідомила шанувальникам сумну звістку.

У своєму офіційному фотоблозі 43-річна співачка оприлюднила кадр на якому постала разом з чоловіком та двома доньками. Варто звернути увагу на те, що усі вони позують в захисних масках.

Як зазначила у дописі жінка, на жаль, вона змушена зі смутком повідомити про те, що разом зі своїм чоловіком та мамою вони захворіли на коронавірус. Наталія зізналася, що довгий час ставилася до пандемії вірусу доволі скептично, хоча намагалася дотримуватися правил дистанціонування та гігієни. Виявилося, що першими почали хворіти друзі знаменитості, втім пізніше хвороба підкралась і до її родини.

Жінка зауважила, що вірус є доволі підступним, у зв’язку з чим більшість сприймає захворювання, як звичайну застуду чи ГРВІ й ігнорують усі рекомендації лікарів. Однак, коли коронавірус набирає обертів, більшість пацієнтів потрапляє до реанімаційних відділів. В кінці Камалія побажала усім бути пильними й берегти своє здоров’я.

У коментарях шанувальники запитали кумира про самопочуття інших членів родини. Як виявилося, попри те, що тест Арабелли показав негативний результат, дівчинка страждає від високої температури й сильного нежитю. Зокрема, у матері Камалії вже діагностували пневмонію.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Читайте також: Камалія розповіла, як їй вдається тримати себе у формі


Не пропустіть