Леся Нікітюк розповіла, скільки повинен заробляти чоловік

Відома українська телеведуча вирішила висловити думку стосовно того, як фінансове положення впливає на стосунки.

32-річна красуня побудувала доволі успішну кар’єру та є обличчям одразу двох культових телешоу: “Хто зверху” та “Le Маршрутка”. Зокрема, Леся неодноразово розповідала про те, що ніколи й ні в чому собі не відмовляє. У зв’язку з чим, під час інтерв’ю Леді Ле висловилась стосовно того, скільки повинен заробляти її чоловік.

На думку зірки, в подружжя завжди повинно бути достатньо грошей. Втім, не обов’язково, аби чоловік заробляв більше ніж його дружина, оскільки мудра жінка завжди допоможе йому стати успішним. Однак, аби не зачепити его чоловіка, Леся готова применшити ціну свого гардеробу.

Втім, найцікавішим виявилося те, що телеведуча виступає проти того, аби чоловік віддавав своїй дівчині усі зароблені гроші. Виявилося, що такої думки вона дотримується з самого дитинства, оскільки саме так її виховали батьки.

В кінці знаменитість додала, що тимчасова відсутність грошей не повинна впливати на почуття закоханих. Леся зізналася, що в її житті бувало і таке, коли її бойфренд був зовсім без фінансів, втім вони навчилися насолоджуватися компанією одне одного перебуваючи в чотирьох стінах.

Читайте також: Леся Нікітюк зізналася, заради якої суми готова покинути український шоу-біз


Не пропустіть